top of page

FAQ

 • Co to jest sekcja FAQ?
  Sekcja FAQ zawiera często zadawane pytania dotyczące naszego sklepu, na które możesz szybko uzyskać odpowiedź, np. "Ile wynosi czas realizacji zamówienia?, „Jaką formę dostawy mogę wybrać?” itp.
 • Ile wynosi czas realizacji zamówienia?
  Termin realizacji naszych zamówień wynosi średnio od 7 do 14 dni + czas wysyłki przewoźnika. Produkty dostępne od ręki są oznaczone w sklepie, a ich wysyłkę przygotowujemy zawsze w ciągu 24 h. W przypadku produktów z kategorii SCRUNCHIES zamówienia staramy się zrealizować w ciągu 48 h. Produkty szyte na zamówienie spoza naszej standardowej oferty, realizujemy w trybie indywidualnym, a czas oczekiwania może ulec zmianie w zależności od rodzaju i wielkości zamówienia. Na bieżąco realizujemy wszystkie zamówienia i staramy się usprawnić i przyspieszyć cały proces.
 • Jaką formę dostawy mogę wybrać?
  Produkty zamówione w naszym sklepie dostarczamy na terenie Polski za pośrednictwem: - Paczkomaty InPost - 16 zł - Przesyłka listowa priorytetowa - 8 zł - Odbiór osobisty zamówienia w Krakowie, oraz dostawa lokalna na terenie Żabińca - 0 zł.
 • Czy jest możliwy odbiór osobisty?
  Tak, jest możliwy odbiór osobisty w Krakowie, ul. Żabiniec 75. Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru, otrzymasz maila z dokładnymi instrukcjami, kiedy i gdzie możesz odebrać swoje zamówienie.
 • Od jakiej kwoty przewidują Państwo darmową dostawę?
  Przy zamówieniu na kwotę powyżej 350 zł - wysyłka GRATIS. Przy wyborze przesyłki listowej priorytetowej, zamówienia powyżej 150 zł mają również darmową dostawę.
 • W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?
  Obecnie w naszym sklepie jest tylko opcja zwykłych płatności standardowym przelewem bankowym. Po dokonaniu zakupu i wyborze tej opcji, prosimy o przelew: numer konta: 09 1090 1665 0000 0001 5150 9299 Santander Bank Polska YOU.ME DESIGN Monika Martys-Mroczek Żabiniec 75/38 31-215 Kraków Tytuł : nr zamówienia Po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Czy jest możliwość płatności za pobraniem?
  Nie ma możliwości płatności za pobraniem. Wszystkie produkty szyjemy na indywidualne zamówienie po otrzymaniu płatności.
 • Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
  Tak! Mają Państwo prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, jeśli nie nosi on śladów użytkowania. Zwracany produkt wraz z formularzem zwrotu prosimy odesłać na adres: YOU.ME DESIGN MONIKA MARTYS-MROCZEK UL. ŻABINIEC 75/38, 31‑215 KRAKÓW +48 507 534 797 Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu wraz z formularzem zwrotu znajdą Państwo w naszym regulaminie sklepu. Prosimy również wziąć pod uwagę, że przedmioty wykonywane na specjalne zamówienie, personalizowane, nie należące do stałej oferty sklepu, nie podlegają zwrotowi: / Art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Z artykułu tego możemy się dowiedzieć, kiedy nie przysługuje konsumentowi prawo do odstąpienia od umowy. Pkt 3 art. 38, który mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w przypadku umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. /
 • Czy realizują Państwo zamówienia hurtowe?
  Tak, możemy zrealizować zamówienia hurtowe. Chcesz z nami współpracować? Napisz do nas! pachnace.zajace@gmail.com
 • Mam inne pytanie niż powyższe.
  Zapraszamy do kontaktu poprzez chat na naszej stronie, lub Messengera. Postaramy się pomóc i odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.
bottom of page